Niet verdere vervolging Robertico A. Dos Santos
In het kader van het onderzoek “Maximus” naar de moord op de politicus Helmin Wiels, is de heer Robertico A. Dos Santos op enig moment als verdachte aangemerkt. Er zijn bij hem huiszoekingen verricht en hij heeft ook een aantal dagen in voorarrest gezeten.
Het Openbaar Ministerie heeft na grondig onderzoek besloten om geen verdere strafrechtelijke vervolging in te stellen tegen de heer Dos Santos. Naar het oordeel van het Openbaar Ministerie is er geen wettig en overtuigend bewijs voorhanden dat wijst op strafrechtelijke betrokkenheid van de heer Dos Santos in de zaak “Maximus”.
De heer Dos Santos en diens raadsman hebben inmiddels een kennisgeving niet verdere vervolging ontvangen van het Openbaar Ministerie. De strafzaak tegen hem in het kader van “Maximus” is geseponeerd.